נופש משפחתי בצימרים בצפון

חופשה משפחתית היא פרויקט לא קל שכדאי לארגן בקפידה הרי החופשה משלבת הורים וילדים,כשלכל אחד נופש הוא הגדרה שונה, וכמובן שצריך למצוא תעסוקה לילדים ושיהיה מהנה ומפנק גם להורים.

בקיץ או בחורף אין כמו נופש למשפחות בצפון הארץ, בתקופת הקיץ החמה ניתן להתקרר במעיינות זורמים, בכינרת או פשוט בבריכה באחד מהצימרים למשפחות בצפון הארץ, הרי ידוע ומכל המשתמע אין כמו נופש בצפון , כשהאוויר נקי, הנופים מדהימים וכמובן,שקט ושלווה, ללא העומס של המרכז או הבילויים והעומס של אילת.

מאז התפתחות הצימרים,הצימרים הראשונים שהיו בתי עץ קטנים ורומנטיים, התפתח טרנד הנופש החדש והיום הצימרים הם הנופש היוקרתי ביותר, ישנו צימר סוויטה , ישנן וילות צימרים, ועוד,אין לזה סוף, וילות האירוח החדשות הנבנות מידי יום באופן מסחרר רק מפתיעות ויוקרתיות יותר.

הצימרים למשפחות בעיקר ו וילות אירוח בצפון הארץ תפסו תאוצה מאחר ונתנו את המענה האידיאלי לנופש משפחתי.
נגמרו הימים בהם היינו צריכים להידחס 6 נפשות בחדר קטן בבית מלון ולחפש מפלט בלובי או בבריכת השחייה.

הצימרים למשפחות בצפון הארץ לקחו כמטרה את התחום וירדו לפרטים ולו הקטנים ביותר בכדי שלנופש ומשפחתו יהיו את כל הסיבות לחזור שוב בפעם הבאה, צימרים למשפחות מתאימים יותר למשפחות קטנות כיוון שבצימרים אלו ישנו חדר שינה נפרד להורים וקומת גלריה נוספת בה ניתן ללון 2-4 נפשות, משפחות גדולות יותר או משפחות שמחפשות מרחב ונוחות כמו בבית יוכלו להשכיר וילה .

בצימרים למשפחות ניתן ליהנות מחדר שינה גדול, ג'קוזי מפנק, קומת גלריה לעומת מלון בו רק אם תשכיר סוויטה ותשלם מחיר עתק תוכל לקבל ג'קוזי שלא בדיוק מצדיק את המחיר אותו שילמת.

האפשרות לשבת בחצר עם מנגל דולק לצד הבריכה בפרטיות מושלמת כך שגם אם אתם שומרי צניעות ומהמגזר הדתי , ה וילות למשפחות הם הפתרון האידאלי, מכל הבחינות,גם חדרי שינה נפרדים וגם בריכה פרטית.

צימרים למשפחות בצפון הוקמו לאחר שהביקוש לצימרים שהם לא רק זוגיים גדל והפך לביקוש עצום, במיוחד בתקופות החופשות והחגים ,בתקופה זו משפחות מחפשות יותר לצאת יחד ,לבלות יחד בכדי להתאחד ולשנות אווירה.

אלו שכבר נפשו לקחו לעצמם כמנהג לצאת מהעיר הרועשת ולצאת לירוק האדיר עם האוויר והאווירה הקיימים כמובן רק בצפון הארץ.
בתקופת החורף ניתן להינות מהחרמון המושלג ומראה הנחלים הזורמים בשילוב של פריחה ירוקה ומראה יפה יותר משוויץ.
המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר vila4u

מלאו את הטופס ובעלי הוילות יחזרו אליכם