ראש השנה נופש

ראש השנה 2015 כבר ממש ממתין לו בפתח. נכון, הקיץ עדיין בעיצומו ונדמה כאילו לעולם לא ילך מכאן למקומות אחרים... אבל, השעון מתקתק והזמן לא עוצר וחגי תשרי ממש כבר כאן! אז מה עושים השנה בראש השנה, ו-"איפה אתם בחג ?" ומתחיל המרוץ הזה אחר האורחים והבישולים ומי מביא מה...

יש לנו רעיון חדשני ומהפכני לכל מי שבטוח שאי-אפשר לצאת מהלופ הזה, כי- האמת היא- שממש אפשר ואפילו מומלץ!! והרעיון הוא לצאת השנה ולחגוג ביחד ב- וילה למשפחות ! כן, יש גם מקום ב- וילה למשפחות גדולות ואפשר לחגוג את כל המנהגים והטכסים כמו שאתם רגילים, רק באווירה שונה לחלוטין, אווירת חופש ופינוק!כי מה זה ראש השנה אם לא להתחדש ולצאת מהריבוע, כדי שהדברים ישפיעו עלינו ויהוו אות וסימן להתחדשות לאורכה של כל השנה. ואם נפתח את השנה החדשה בחירות שכזאת, במנוחה אמיתית ללא טרחה ויגיעה סביב ההכנות, הבישולים והניקיונות, אולי גם כל השנה תהיה נוחה ורגועה יותר! מה דעתכם? לא שווה?
נופש בראש השנה- הרעיון הכי חכם ושפוי!

ראש השנה בוילה , כל המשפחה כמו בני-מלכים, שלווים וחייכנים המקבלים את השירות הכי איכותי ומתחשב, במקום שכולו פאר והדר, מבפנים ומבחוץ, חג ראש השנה במין גן-עדן שכזה...פתאום יש פנאי לראות ולדבר אחד עם השני, שום דבר לא בוער, הכלים לא צורחים מהכיור, הארוחה הבאה לא מחכה שיכינו אותה...

הכל ערוך ומסודר במיוחד עבורכם, מלכותי ומפנק כראו לנופש בוילה בחג ראש השנה! ישנן  גם וילות נופש למשפחות עם בריכה, תוספת משמעותית המשדרגת את כל הבילוי הזה לליגה אחרת לחלוטין. בכל עת ובכל מצב, ניתן להשתכשך ולטבול במימיה הנעימים והצלולים של הבריכה הפרטית של הוילה שלכם.

רוצים לעשות שינוי מרענן, לצאת מהקופסא, לחשוב בגדול, והכי חשוב- לקבל את השנה החדשה בכבוד רב ?? צאו השנה לחגוג את החג בנופש, כשהוילות הן האלטרנטיבה המושלמת להרגיש בהן בבית אך להתפנק כמו אורחים מהמדרגה הראשונה!

עוד לא הזמנתם לכם נופש לראש השנה? מהרו והזמינו עוד היום, כי החגים בפתח ולא  כדאי בשום אופן לפספס את ההזדמנות הזאת השנה!

באתר וילה פור יו ניתן ליצור קשר ישירות עם בעלי הוילות אשר מספר הטלפון שלהם מופיע בקוביית הפרסום. אם עדיין לא מצאת את מבוקשכם,צלצלו לנציגי אתר וילה פור יו – 077-4060599 שיעזרו לכם למצוא וילה פנויה ומתאימה לדרישותיכם!!

שתהיה לכולנו שנה מבורכת ומתוקה!

המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר vila4u

מלאו את הטופס ובעלי הוילות יחזרו אליכם