צימר משפחתי

בחופשה הבאה שלכם תוכלו ליהנות מבריכה וג'קוזי ספא ושולחנות משחק כמו סנוקר ופינג פונג. בוילה משפחתית ! המיוחד בוילה, שכל המתחם כולו שלכם!

רוצים לצאת מהשגרה? הגיע החופש הגדול? יאללה לוקחים את המשפחה מעמיסים חצי מהבית ויורדים לצפון או לכל מקום אחר רחוק מהבית...

היכן ישנים? כמובן צימר! לא סתם צימר, צימר משפחתי שיאפשר לנו כהורים להיות בחדר נפרד מהילדים. קצת פרטיות לא יזיק...

מה הילדים יעשו בינתיים בין טיול לטיול? זה תלוי איזה צימר מצאתם? יש צימרים עם משחקי מחשב וסרטי וידאו או משחקי גן עם נדנדות וערסלים וכאלה. יש צימרים שנמצא אצלם בריכה פרטית גדולה. או ג'קוזי ספא.(רק שזה לא כ"כ מתאים לילדים).

מה עם אוכל? ובן יש צימרים (ברובם) שמציעים ארוחות בוקר. או שיש מסעדה או סופרמרקט בקרבת מקום. בצימרים יש מטבחון ולפעמים מטבח גדול שמאפשר הכנת ארוחות.

אבל, בצימר משפחתי יש עוד יחידות אירוח (לא בכולם) שחולקים יחד איתך את הבריכה והמטבח ומשחקי החצר. לא נעים שבאים לנופש ויש מריבות עם אורחים..

ב וילה משפחתית תיפתר הבעיה! כל המשחקים וה אטרקציות כולם עבורכם בלבד! אין אורחים נוספים! אלא אם תרצו להזמין.. בוילה המשפחתית בשונה מהצימר המשפחתי יש מספר גדול של חדרים גדולים ומרווחים באותו מתחם שמתנקזים ללובי גדול המשמש גם כמקום מפגש בארוחות או אירועים אחרים. זאת בנוסף לפינוקים האחרים שתמצאו בוילה.

אל תדברו על המחיר. ההבדל לא כל כך משמעותי בהשוואה למה שתמצאו בוילה. גם סוגי הוילות מאפשר לכם לבחור בין וילה יוקרתית לוילה משפחתית זולה יותר.

באתר וילה פור יו תמצאו עשרות וילות מחולקות לקטגוריות ואזורים. כל אחת מהוילות מלווה בגלריית תמונות ומידע מפורט על תוכנה. כל וילה נבדקת לפני שהיא מתפרסמת באתר.

לייעוץ חינם על ידי נציגי וילה פור יו קום, צלצלו! ונשמח לעזור. 
המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר vila4u

מלאו את הטופס ובעלי הוילות יחזרו אליכם