ספא סוויטה

ראשית הסוויטות היו הסוויטות במלונות, מלון רב חדרים ובו קומת סוויטות, עם מספר סוויטות בודדות כשהן בעצם הטופ של המלון, לאנשי העסקים והעשירון העליון.

סוויטה היא יחידת אירוח המחולקת למספר חדרים (בשונה ממחדר סטנדרטי הבנוי כסטודיו,כשהכול פתוח ומשותף) ובנוסף,בסוויטה הרמה גבוהה,השירות והיחס מושקעים יותר ביחס לשאר חדרי המלון.

סוויטה הרבה יותר גדולה מחדר סטנדרטי,לרוב כפולה בגדולה אך יש כאלו גדולות הרבה יותר בהן יש יותר מחדר אחד...
לרוב כמו שאמרתי בהתחלה את הסוויטות במלון ישכירו אנשי עסקים,בעלי הון ולפעמים גם חתן וכלה לליל כלולות מיוחד..

השילוב של ספא בסוויטות בא לידי ביטוי לרוב לא בסוויטות בבתי מלון, אלא ב מלון סוויטות כמו מלון בוטיק או במתחם סוויטות בו כל סוויטה היא מתחם פרטי.

ואם האפשרויות הצטמצמו אז לרוב הסוויטות הבודדות הן הספא סוויטה, ב מלון בוטיק כל סוויטה יוקרתית ומדהימה אך הספא לרוב משותף.

בספא סוויטה, כמובן תהיה לכם הסוויטה, ישנן סוויטות זוגיות קטנות יותר ויש אלו עם 2 או 3 חדרים המתאימות למשפחות או קבוצה קטנה עד 6 נפשות לרוב (מעבר לזה, כדאי כבר להשכיר וילה), כשבחצר הסוויטה,במרפסת או אולי בחדר נפרד יהיה מתחם ספא, לפעמים במתחם יהיה ג'קוזי ספא או סאונה, יכול להיות גם חדר טיפולים למסאז'ים ועוד..הרי לסוויטה או נופש בכלל מגיעים כדי להתפנק, ולכן אם רוצים להירגע, ולהתפנק, כדאי להשכיר ספא סוויטה .

בדרך כלל במתחם סוויטות וכך גם ב מלון סוויטות כל סוויטה היא שונה, ולכן כשאתם מחפשים ספא סוויטה בדקו מהם טיפולי הספא או מתקני הספא המוצעים, וכך תדעו איזה סוויטה הכי מתאימה עבורכם...

בכל הסוויטות, וגם בצימרים וב וילות נופש יש אפשרות להזמין עיסויים וחבילות ספא שונות וכך גם בסוויטה ספא, אם מתקני הספא לא מספיקים, אפשר לשלב טיפולים וסדנאות.
המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר vila4u

מלאו את הטופס ובעלי הוילות יחזרו אליכם