לייעוץ והכוונה בחינם חייגו 053-9380071
שלחו לנו הודעה בוואטסאפ 054-9274255

מסיבת רווקות עם בריכה

בשנים האחרונות לפני כל חתונה,האירוע הגדול בחיינו, חוגגים מסיבת רווקות או רווקים, אך מהי מסיבת רווקות? זה לא אומר שזה הלילה האחרון של הכלה כרווקה ואחר כך היא טובעת בחיי הנישואין, אלא זו מסיבה לכבוד הכלה, מסיבה שכולה מתמקדת בתחביבי הכלה, לפנק ולשמח אותה,שנייה לפני הצעד הגדול בחייה...

וכמובן בין כל הלחץ וההתרגשות,הריצות וההכנות , שהכלה תוכל לשכוח מהכול, להתמסטל קצת,להשתחרר וליהנות, כי גם אם לא נרצה להלחיץ ואין ספק שזה לא סוף העולם אבל אחרי הנישואין החיים הם קצת אחרת, צריך להתחיל לחשוב על משפחה, להסתדר עם בית,לנהל משק בית וכדומה...

אז אם הזכרנו את החתונה בקיץ,מה יכול להיות גם כיף יותר ממסיבת רווקות בקיץ?
ל מסיבת רווקות רעיונות רבים אך הרעיון הכי כייפי וטרנדי בשנים האחרונות הוא מסיבת רווקות בוילה, אז יש סוגים שונים של וילות המתאימות למסיבת רווקות ותוכלו לבחור מה שהכי מתאים לכן, ולשלב אטרקציות ופינוקים לכלה.

מן הסתם שבימי הקיץ החמים מסיבת רווקות עם בריכה תהיה הכי מהנה,כל החברות יחד,בבריכה פרטית בוילה, עם כוס שמפנייה,עושות "לחיים",צוחקות,מוזיקת רקע טובה,בטוח חוויה לכלה וכמובן לחברות.

ולכן בתכנון מסיבת הרווקות הבאה שלכן, כמובן אם היא בקיץ, למרות שישנן גם וילות עם בריכה מחוממת השתדלו לקיים את המסיבה בוילה עם בריכה או צימר למסיבת רווקות עם בריכה ותוכלו להתפנק גם אתן וכמובן לפנק את הכלה.
אם תרצו רעיונות או עצות ב תכנון מסיבת רווקות , צוות אתר נופשים בוילה ישמח תמיד לעזור... .

המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח