בתים להשכרה

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות בית או אפילו לבנות בית מהמסד עד הטפחות, האפשרות האחרת זה בית להשכרה או דירה בבניין מגורים, תלוי כמובן באפשרות הכלכלית ובהיצע שיש באזור המגורים המבוקש.
חכם אחד אמר פעם, לשכור בית זה כמו רולטה.. אי אפשר לדעת מה צופן בחובו הבית.

למרות שאנחנו בודקים את הבית ומשווים עם הצעות אחרות, קשה לצפות מראש שבשבוע הראשון מאז נכנסנו לדירה, נהיה פיצוץ בקו המים לבניין ואם זה קורה בערב שבת שאז לך תמצא בעל מקצוע... (מקרה אמיתי שקרה לי) ואז אתה עוד לא מוכר על ידי השכנים, מתחיל ללחוץ על וועד הבית שיתקנו את הפיצוץ, כי יש לך תינוק בבית וכו'..
תקלות כאלו ואחרות צצות כל הזמן, כמו למשל: כולנו מכירים את הריח הטרי של הצבע שעולה באפינו כל פעם שאנו נכנסים לדירה פוטנציאלית, מה שאנחנו לא יודעים, שבעל הדירה היה מעוניין להסתיר את הנזילות בתקרה והעובש שבקירות החיצוניים ולכן מיהר לצבוע...

אם נדבר גם על השכנים שאנו הולכים לחלוק אתם חצר אחת או חנייה משותפת וכו'.,והאם הם מלשנים,רכלנים וצרי עין... לא חסר בעיות שצצות בין שכנים.
בפורטל וילה פור יו קום , תוכלו להראות ולהתרשם ממבחר וילות ובתים פרטיים יפיפיים צמודי גינה ובריכה. גדר מקיפה את הבית ומעניקה פרטיות. המון כאב ראש יכול להיחסך לכם.

החיפוש בוילה פור יו מהיר וקל. בניווט מהיר לפי הקטגוריות והאזורים תגיעו במהירות ל וילות להשכרה שיכולות להתאים לכם. בנוסף, נציגי האתר ייעצו לכם חינם על וילה לנופש ולאירועים.

כשמחפשים בתים להשכרה , כדאי לבדוק וילות להשכרה !

מרבית הוילות או ה בתים להשכרה באתר וילה פור יו הן לתקופת השכרה קצרה, אך אם תרצו תקופה ארוכה יותר תמיד תוכלו לבדוק מול בעלי הוילות או להתייעץ עם צוות האתר.
המקומות שבדקתי
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר vila4u

מלאו את הטופס ובעלי הוילות יחזרו אליכם