הצג חיפוש

מחפשים וילה בחיפה עם שולחן סנוקר

וילות בסביבה של חיפה עם שולחן סנוקר

כל מה שרציתם לדעת על וילה בחיפה עם שולחן סנוקר

חיפשתם וילה בחיפה? לפניכם כל הוילות היוקרתיות בחיפה! בהקלקה על "כניסה לוילה" תוכלו לראות תמונות ולקרוא מידע נוסף על וילות. בנוסף תוכלו להתייעץ עם צוות האתר בחינם בטלפון 077-4060599 או בנייד 054-9274255 או 053-8095794.

חיפה היא העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, בעיר אוכלוסייה מעורבת יהודית-ערבית. חיפה היא מרכז תחבורתי, תעשייתי ותרבותי חשוב ואחד ממרכזי הסחר הימי של ישראל. עוד מראשית ימיה, הייתה זו עיר נמל, וגם כיום אחד מסמלי העיר הוא נמל חיפה, שהינו אחד משני נמלי המסחר הגדולים של ישראל. העיר משתרעת על  אזורים מישוריים לאורך חוף הים התיכון. נחל קישון זורם בעמק זבולון ממזרח לעיר ונשפך אל מימי המפרץ לא רחוק מהעיר התחתית. חיפה בנויה לאורך חלקו הדרומי של מפרץ חיפה, ותופסת חלקים משפלת זבולון במזרח, הר הכרמל מדרום, ורצועת מישור צרה לשפת הים התיכון בצפון ובמערב. שטח השיפוט של העיר הוא כ-71,000 דונם. הערים הגובלות בה הן טירת כרמל, עספיא, נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים.

אטרקציות שאסור לפספס כשמגיעים לנופש בחיפה


מדעטק: המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל הוא מוזיאון המדע הגדול והותיק בארץ. המוזיאון מציג מאות מוצגים אינטראקטיביים ביותר מעשרים תערוכות ועוד. המוזיאון מתפרס על פני 3 קומות של הבניין ההיסטורי של הטכניון, העומד בלב קמפוס של 28 דונם. במדעטק 6 מרכזי למידה, המפעילים 6 אולמות הדגמה ו-12 מעבדות משוכללות בהן כל אחד יכול לחקור ולהתנסות- וכמובן ליהנות. מיקום: שמריהו 25 חיפה.

מערת אליהו הנביא: בצלע הר הכרמל בחיפה קיימת מנהרה- שבה, לפי המסורת העממית, הסתתר אליהו הנביא בברחו מפני מלכי ישראל, בימי נדודיו בהר הכרמל. מערת אליהו קדושה ‏ומהווה אתר ביקור מקובל. במערה יש ארון קודש וחלל בתקרה שלתוכו מכניסים המבקרים פתקי תפילה. את הקיר הימני של המערה, מכסות כתובות ביוונית עתיקה וכתובת אחת בעברית, לצד שתי מנורות שבעת-קנים. מיקום: דרך אלנבי 230 חיפה.

המרכז הבהאי העולמי: מרכז מנהלי ודתי של הדת הבהאית, השוכן בצפון ישראל - בערים חיפה ועכו ובסביבותיהן. המרכז כולל את אתרי העלייה לרגל הבהאים העיקריים ואת המבנים המשמשים משכן למוסדות הבינלאומיים של הדת. מבני המרכז הבהאי העולמי וסביבותיהם, ובמיוחד המתחם הבהאי על הר הכרמל ומתחם אל-באהג'ה בעכו, מעוצבים בקפידה, תוך שימת דגש על יופי, אסתטיקה ועיצוב נופי הנחשבים לעקרון חשוב בדת הבהאית. מיקום: גולומב אליהו 16.

וילות נופש בחיפה


צפון הארץ הוא אזור תיירותי במיוחד, לכן נופש בעיר חיפה יהיה מהנה במיוחד עם שילוב של עיר הגדולה והשקט של הצפון. תחילת תופעת וילות נופש בישראל החלה לצמוח באזור הצפון לכן באזור זה קיים מגוון רחב של וילות להשכרה בצפון ובחיפה. נופש בווילה הינו נופש פרטי ומפנק שאין כמותו. לרשותכם בריכת שחייה צלולה אשר מחוממת ומקורה בעת הצורך, מתחמי ספא, סוויטות מפנקות, מטבח מאובזר ועוד. וילות אלה מיועדות לנופש ולמגוון חופשות ובנוסף גם למסיבות פרטיות ואירועים. חשוב לזכור שכאשר שוכרים וילה למסיבה חשוב לדאוג שאכן היא קיימת רחוק ממקום מגורים בכדי שתוכלו לחגוג עד אור הבוקר ללא הפרעות. מרוב האטרקציות והפינוקים שמחכים לכם, לא תרצו לעזוב ולצאת מחוץ לווילה. אך במידה וכן, תמיד תוכלו לקפוץ ולרחוץ בים המרהיב ולבקר במקומות בילוי בעיר.

קרא עוד

חוות דעת על וילה בחיפה עם שולחן סנוקר

אטרקציות בסביבת חיפה עם שולחן סנוקר

וידאו על חיפה

יצירת קשר
שלח